Technická podpora Delphi VTI [Delphi Direct Evolution]

Od verze 2017.11 je přímo do uživatelského prostředí diagnostického programu Delphi integrován informační systém Delphi VTI [Vehicle Technical Information]. Jedná se o platformu Delphi Direct Evolution společnou pro všechny technické informace společnosti Delphi a informační systém HaynesPro WorkshopData (VIVID).

Předplatné informačního systému VTI je k dispozici jak v rámci licence „CARS“ pro diagnostiku osobních a lehkých užitkových automobilů, tak v licenci „TRUCK“ pro diagnostiku těžkých užitkových vozidel. Při nákupu plné verze Delphi „CARS“ získává uživatel spolu aktualizacemi také předplatné do Delphi VTI na 12 měsíců.

Haynes Pro Workshop data

WorkshopData je jedna z nejmodernějších online databází, určená pro potřeby oprav, diagnostiky a údržby vozidel, ať už se jedná o osobní, lehká užitková vozidla nebo nákladní tzn. trucky, trailery či autobusy. Elektronická databáze se opírá o více než 20 let zkušeností se zpracováním automobilových dat. WorkshopData přinášejí svým uživatelům obsah plný podrobných technických výkresů, elektrických schémat, návodů na opravy, diagnostických postupů, databázi chybových kódů, veškerých možných technických dat apod.

Přehled licencí Delphi VTI pro osobní a lehká užitková vozidla

Delphi Direct Evolution nabízí v rámci předplaceného přístupu do informačního systému VTI tři úrovně technické podpory: Basic, Technical nebo Ultimate Pack. Pro běžné uživatele zde uvádíme pouze dvě úrovně předplatného, „Basic Pack“ a „Ultimate Pack“. Součástí standardního ročního předplatného „SW Cars“ je balíček „Basic Pack“ - při nákupu standardní verze CARS je předplatné do VTI zdarma na 12 měs., stejně jako aktualizace diagnostického systému. Balíček „Technical Pack“, který zde neuvádíme, je k dispozici pouze autoservisům zapojeným do schválené servisní sítě Delphi Service Center. Technical Pack obsahuje Basic a Smart Pack, pojistky/relé a technické výkresy. Balíček „Ultimate Pack“, který obsahuje veškeré balíčky nižší úrovně (Basic + Technical + Smart Pack) obsahuje navíc pomocníka VESA™ (Vehicle Electronics Smart Assistant), doby oprav a elektrická schémata. „Ultimate Pack“ není součástí standardní licence a je za doplatek v podobě ročního předplatného.

Výše uvedené seznamy jsou pouze orientační. Obsah technické podpory je v rámci Delphi VTI podstatně širší.

Základní okruhy technických dat Delphi VTI

VTI nabízí rozsáhlou databázi technických informací pokrývající všechny přední evropské značky a modely vozidel. Přímo z VTI je možné také přistupovat do katalogu náhradních dílů Delphi. Následující přehled je letmým nahlédnutím do obří studnice technických znalostí Haynes Pro WorkshopData.

SmartFIX™

Technické servisní bulletiny v souladu s OEM dokumentací.
Více info o SmartFIX™

SmartCASE™

Známá řešení problémů a tipy od expertů přímo z praxe.
Více info o SmartCASE™

Inteligentní asistent VESA™

Inteligentní elektronický asistent pro efektivní diagnostiku VESA™.
Více info o VESA™

Elektronická data a schémata

Přehledná a velice podrobná databáze elektronických dat a schémat.
Více o elektronických datech

Technické výkresy

Databáze obsahuje více než 100 000 tech. výkresů ve vysoké kvalitě.
Více o technických výkresech

Doby oprav

Databáze dob oprav obsahuje podrobné seznamy možných prací.
Více info o dobách oprav

Identifikační údaje

Podrobné informace o lokalizacích identifikačních znaků vozidel.
Více info o identifikacích

Údržba

Podrobná databáze plánů a podrobných rozpisů údržby dle OEM.
Více info o údržbě

Data nastavení

Komplexní databáze technických specifikací a nastavení.
Více info o Datech nastavení

Maziva a kapaliny

Podrobná databáze náplní, maziv, kapalin, jejich specifikací a viskozit.
Více o mazivech a kapalinách

Údaje o svolávacích akcích

Databáze svolávacích akcí řešených autorizovanými servisy.
Více info svolávacích akcích

Návody k opravám

Velmi přehledně uspořádané návody s podrobnými servisními postupy.
Více o návodech k opravám

Přehled licencí Delphi VTI pro trucky, trailery a autobusy

Platforma Delphi Direct Evolution nabízí, v rámci licence Trucks, přístup do integrovaného informačního systému Delphi VTI (Vehicle Technical Information) ve třech úrovních technické podpory Professional, Business a Ultimate. Součástí standardního ročního předplatného diagnostického SW Trucks (na 12 měs.) není žádný z uvedených balíčků. Licence obsahuje pouze diagnostiku s aktualizacemi na 12 měsíců. Přístup do VTI Truck Professional, Business nebo Ultimate je nutné dokoupit. Ceny ročního předplatného za jednotlivé balíčky se nesčítají.

Podrobný přehled technických dat, obsažených v informačním systému Delphi VTI, uvádíme pouze pro úrovně „Professional Pack“ a „Business Pack“. Základní okruhy technických dat jsou podrobně popsány výše v sekci „Základní okruhy technických dat Delphi VTI“.

parallax background

Vyžádejte si podrobný produktový list o Delphi DS180

Ctíme Vaše osobní údaje a nesdílíme je s třetími stranami ani je nespojujeme s jinými zdroji dat. Vaše osobní údaje zůstanou uchována na našich serverech a kdykoliv je můžete odstranit. Podrobnosti Vám zašleme v potvrzovacím e-mailu.


    Pokud nemáte IČ, tak nás prosím kontaktujte na bezplatné lince +420 800 66 44 66 (bezplatné volání je umožněno i volajícím z SK).