Delphi BlueTech DS180

Delphi DS180 BlueTech

Objevte jednu z nejlepších diagnostických technologií současnosti. NextGen rozhraní BlueTech Diagnostic System DS180 disponuje rychlejší komunikací, kompatibilitou s moderními komunikačními standardy a komplexní konektivitou. DS180 zvládá veškeré požadavky kladené na servis nejnovějších vozidel. Špičkové diagnostické řešení BlueTech umožní každé profesionální autodílně zefektivnit diagnostiku a poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

Nejmodernější hardware oporou samostatného autoservisu

Evoluce HW designu VCI DS180 přináší, ve srovnání s DS150E, výrazné zrychlení diagnostické komunikace a navazování bezdrátového spojení. Schopnost rychlejšího skenování vozidel spočívá především v integraci pětkrát výkonnějšího procesoru ARM Cortex M7 480 MHz oproti dřívějšímu ARM Cortex M3 120 MHz v DS150E. Pokročilou integraci zabezpečené komunikace s OE servery výrobců vozidel zajišťují zabezpečené paměťové moduly a schopnost silného šifrování. Novým rozšířením rozhraní je kompatibilita s normou J2534 v iteraci II. a novější. Mezi nejdůležitější HW vlastnosti DS180 patří:


Universal_Delphi

Jedna diagnostika pro osobní i nákladní vozidla

VCI Delphi podporuje 12V i 24V palubní systémy - Licenci je možné rozšířit i o diagnostiku pro nákladní vozidla - modul Heavy Duty (systémy s jmenovitým napětím 24 V). Diagnostikovatelné jsou tahače, návěsy, autobusy a vybrané průmyslové motory.
bat-vci

Respektuje požadavky elektromanagementu

Monitor stavu akumulátoru - Bluetech DS180 kontinuálně sleduje stav palubního napětí z důvodu vybíjení akumulátoru při probíhající diagnostice. Zdokonalené VCI tak odpovídá na potřeby moderních vozidel vyšších tříd, vyžadujících připojení podpůrného zdroje již při diagnostice a varuje před vybitím AKU.

Flight_recorder_delphi

Flight-Recorder měřených hodnot

Funkce černé skříňky - V přístroji je integrován Data-Logger tzv. Flight-Recorder se záznamem měřených hodnot z libovolné ECU do integrované paměti (nejen EOBD generické PID atd.). Loger je možné používat bez připojení k PC. Nově lze logy ukládat do souborového formátu .CSV.
Intel-vci

Modernizované komunikační rozhraní

Komunikační standardy - VCI DS180 BlueTech podporuje mimo jiné standardy: DoIP ISO 13400 (fyzická vrstva vč. např. 14229-5 atd.), ISO 11898-1:2015 (CAN-FD), ISO 15765-3 (UDS), ISO 11898-2 (2x HS-CAN), SAE J2411(SW-CAN), ISO 9141-2 (K/L-line), VPW (J850), J850 (PWM), J1708 (RS485), TTL a SPI (analog. 5 V).

sec

Kybernetické zabezpečení řídicích jednotek

ISWG (Integrated Security GateWay) - Technologické řešení diagnostiky vozidel podléhajících kybernetickému zabezpečení komunikace. Díky ISWG již není uživatel nucen provádět registrace na jednotlivých OE portálech výrobců. Po registraci přímo u Delphi Technologies probíhá navazování komunikace se zabezpečenými vozidly téměř „bez povšimnutí“.
pass

Passthru kompatibilní rozhraní

OE diagnostické nástroje výrobce - BlueTech disponuje kompatibilitou s oběma iteracemi Passhtru. Tzn. J2534-1 umožňující diagnostiku a flashování pouze emisních ECU a v současnosti aktuální J2534-2 umožňující diagnostiku a flashování neemisních ECU. Díky této funkci může autotronik používat OEM diagnostický SW za podmínek stanových výrobcem.

adas

Kalibrace jízdních asistentů ADAS

Kalibrační stanice CRC-150 ADAS - Pokročilé asistenční bezpečnostní systémy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) není třeba dnes představovat. BlueTech je plně připraven pro práci se snadno ovladatelným nástrojem, kalibrační stanicí CRC-150, stvořenou pro rychlou a přesnou kalibraci téměř všech ADAS systémů osobních i nákladních vozidel.

Bezdrátová komunikace s PC

Bezdrátové připojení - Oproti svému předchůdci, který pro bezdrátovou komunikaci s PC využíval pouze Bluetooth, disponuje BlueTech DS180 síťovým adaptérem WLAN. Wifi umožňuje infrastrukturní zapojení se zabezpečenou komunikací mezi dílnou a výrobcem vozu. Možnost kabelového připojení k PC zůstává pomocí USB-C vstupu (kabel je součástí dodávky).

Multi_colour_Delphi

Originální funkční design

Zvuková a světelná signalizace - Multi-barevné LED osvětlení nejen ikon předního panelu, ale prakticky celého VCI, zajišťuje dobrou viditelnost indikovaných barevných stavů komunikace z téměř jakéhokoliv úhlu. Zvuková signalizace doplňuje intuitivní zpětnou vazbu VCI v nejrůznějších situacích.
Led_connector_Dlephi

Praktický konektor s LED přísvitem

Integrované LED osvětlení - OBD II konektor má integrované LED osvětlení, které velmi usnadňuje zasouvání diagnostického konektoru do zásuvky vozidla i ve zhoršených světelných podmínkách.

Originální HW a chráněná licence

Vysoká úroveň zabezpečení Vaší licence - Nasazení inteligentního řešení CodeMeter od Wibu-Systems znesnadnilo reverse engineering čínským plagiátorům natolik, že je dnes prolomení licence v hardwarovém klíči prakticky nemožná. Dílny používající klony zůstávají se svými faky dalece za Vámi.

Odolná konstrukce

Robustní provedení diagnostického VCI - Technické provedení housingu diagnostické hlavy BlueTech nabízí protiskluzovou úpravu z odolné pryže, zajišťující ještě vyšší ochranu hardware i v těch nejnáročnějších dílenských podmínkách autoservisu.

Softwarové vlastnosti na najvyšší úrovni

Nextgen VCI BlueTech přináší, oproti předchozí generaci DS150E, celou řadu vylepšení i v oblasti diagnostikého SW. Diagnostický systém Delphi DS je možné naplno využívat už jen s BlueTechem. Aby byl diagnostický SW schopen odpovídat současným požadavkům a trendům, dominujícím v oblasti sériové diagnostiky nejmodernějších vozidel, je nutné vyměnit HW. Nejvýkonnějším řešením s VCI BlueTech je diagnostická sada DS480 s komplexní nabídkou diagnostických služeb a pokročilou implementací RMI (technických dat) vč. související podpory, jako např. DTC-Assist. Výběr důležitých SW vlastností DS180:


starsi_vozy

Kompatibilita se staršími vozidly

Zpětná kompatibilita - I přes nový design základní desky si Bluetech DS180 zachovává masivní zpětnou kompatibilitu s vozidly vyrobenými nejen před integrací UDS, ale i CANové architektury. Komunikace schopnost DS180 se nezastaví ani při načítání osobních a nákladních vozidel vyrobených před r. v. 2000.
ev

Servis hybridních a plně elektrických vozidel

Diagnostika elektromobilů - Delphi Bluetech DS180 nabízí nadstandardní kompatibilitu v oblasti diagnostiky plně elektrických vozidel a hybridů. Kontinuálně je rozšiřována diagnostická kompatibilita, nejen u modelů osobních, ale i lehkých a těžkých užitkových vozidel na úplný nebo částečný elektropohon.

Haynes-pro-ico

HaynesPro WorkshopData (VTI)

Integrovaný informační systém - Přímo do uživatelského prostředí BlueTech jsou integrována, v rámci platformy Delphi VTI, kompletní technická data HaynesPro WorkshopData (VIVID). Uživatel získává přístup do dat i přes webové rozhraní portálu Delphi Direct Evolution.
update

Aktualizace nejsou povinné

Nepovinné aktualizace - Zcela zásadní výhodou, oproti celé řadě konkurenčních produktů, zůstává svoboda v rozhodnutí, zda aktualizovat či ne. Diagnostika pracuje, i když uživatel updaty pravidelně neplatí. Sám se rozhodne, kdy a u jakého dodavatele aktualizaci objedná.

diag

Pokročilé diagnostické procedury

Kódování a programování ECU - S pouhým čtením a mazáním DTC by si dnes nevystačil už ani pneuservis. Delphi Bluetech je kontinuálně vyvíjený diagnostický systém, disponující širokou podporou kódování, přizpůsobení i programování řídicích jednotek napříč osobními, lehkými i těžkými užitkovými vozidly vč. návěsů.
eobd-modul

European On Board Diagnostics

Diagnostika vozidel vyhovujících EOBD - Vylepšení se dostalo i integrované emisní diagnostice v rámci standardu OBD ISO 15031. Delphi BlueTech podporuje interpretaci všech povinných diagnostických režimů OBDII/EOBD a v rámci truckové verze i HD-OBD.

win

Podpora MS Windows 11

Podporované OS Microsoft Windows - Bluetech podporuje instalaci pouze do operačních systémů MS Windows 10 a 11 (32/64 bit). Pro bezproblémový běh je nutné mít vždy aktuální Build Windows, tzn. poslední verzi.
pcs

Instalace do libovolného množství PC

Instalace a aktivace software bez omezení - diagnostický program můžete instalovat do libovolného množství PC - pro spuštění software využijete HW klíč.

vin

Snadná identifikace vozidel

Identifikace vozidel dle VIN - Pro přesnější výběr vozidla z databanky je možné využít převzetí VINu z palubní sítě vozu, prostřednictvím automatického testu ISS (Intelligent System Scan).

Plnohodnotná česká verze software

Kompletní česká lokalizace - ovládání programu je kompletně přeloženo do českého jazyka. Český překlad je na velmi vysoké úrovni.

Hardware Delphi VCI je možné pořídit v 5 základních konfiguracích

DS180E-Car-Kit

DS180 Car Kit


VCI DS180 + Software pro diagnostiku osobních vozidel + VTI (Basic Pack) + aktualizace na 12 měsíců

DS480E-Car-Kit

DS480E Car Kit


VCI DS180 + Tablet PC Kit + Software pro diagnostiku osobních vozidel + VTI (Basic Pack) + aktualizace na 12 měsíců

DS180 Truck Kit (VCI)


VCI DS180 + Software pro diagnostiku trucků, trailerů a autobusů + aktualizace na 12 měsíců

DS180E-Ttruck-Kit-a

DS180 Truck Kit


VCI DS180 + Set 11 redukcí + Software pro diagnostiku trucků, trailerů a autobusů + aktualizace na 12 měsíců

DS480E Truck Kit


VCI DS180 + Tablet PC Kit + Set 11 redukcí + Software pro těžkých užitkových vozidel + aktualizace na 12 měsíců

HW parametry VCI Delphi DS180 BlueTech

Technické parametry diagnostické hlavy

Připojení k vozidlu

Konektor ISO15031 (SAE J1962) s LED přísvitem; Délka kabelu 160 cm; Kabel je odpojitelný od VCI (interní konektor 20-Pin Dual Row). Vyměnitelný kabel je uchycen dvěma šrouby (T9) přímo k VCI.

Připojení k PC

Bluetooth® (v. 4.2, Class 2), Wifi (802.11n, zabezpečeno WPA2-PSK, protokol AES-CCMP), USB C (na straně VCI) součástí dodávky je propojovací kabel 1,8 m, USB C –> USB A.

Speciální funkce

Dataloger se zápisem logu do integroavané zabezpečené paměti VCI; Kompatibilita s passthru (J2534 iterace II a vyšší); Připraveno pro fukce Remote Diagnostic

Signalizace

Vícebarevné LED podsvícení 360°; Zvukový alarm

Napájení a spotřeba

6-36 V; Spotřeba Max: 500 mA

Provozní teplota

-20°C ~ + 70°C

Rozměry

147 x 91 x 28 mm

Hmotnost

450 g

Certifikáty

CE (2004/108 / ES); směrnice RoHS (2002/95 / ES)

Vyžádejte si podrobný produktový list o Delphi DS180 BlueTech

Ctíme Vaše osobní údaje a nesdílíme je s třetími stranami ani je nespojujeme s jinými zdroji dat. Vaše osobní údaje zůstanou uchována na našich serverech a kdykoliv je můžete odstranit. Podrobnosti Vám zašleme v potvrzovacím e-mailu.


  Pokud nemáte IČ, tak nás prosím kontaktujte na bezplatné lince +420 800 66 44 66 (bezplatné volání je umožněno i volajícím z SK).

   
   
   

  Pokračováním užívání této stránky souhlasíte s použitím cookies. více informací

  Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

  Zavřít