VCI Delphi DS150E

Diagnostika Delphi DS150E, popřípadě na stejné hardwarové platformě postavený AUTOCOM či Würth WOW, patří k nejrozšířenějším a nejpoužívanějším diagnostickým zařízením v českých a slovenských autoservisech. VCI (Vehicle Communication Interface) Delphi DS150E podporuje komunikaci celkem s 2 123 modely automobilů napříč 146 značkami. Celkem můžete navázat komunikaci s 57 388 elektronickými systémy (aktualizace 2023.00).

Kvalitní hardware, na který se spoléhá tisíce automechaniků

Díky integraci vysoce inteligentního multiplexoru nabízí diagnostické rozhraní DELPHI® DS150E vynikající kompatibilitu se všemi typy sériových sběrnic, užívaných napříč všemi předními výrobci osobních i nákladních vozidel. Volbu komunikace mezi ECU a PC provádí DS150E automaticky. VCI Delphi podporuje komunikační standardy ISO 11898-2 (2x HS-CAN), SAE J2411(SW-CAN), ISO 15765-3 (UDS), ISO 9141-2 (K/L-line), VPW (J850), J850 (PWM), J1708 (RS485), TTL a SPI (analog, 5 V výstup). Mezi nejdůležitější HW vlastnosti DS150E patří:

Universal_Delphi

Jedna diagnostika pro osobní i nákladní vozidla

VCI Delphi podporuje 12V i 24V palubní systémy - Licenci je možné rozšířit i o diagnostiku pro nákladní vozidla - modul Heavy Duty (24V systémy).

Odolná konstrukce

Robustní diagnostická hlava - technické provedení diagnostické hlavy nabízí protiskluzovou úpravu a vyšší ochranu hardware i v náročných dílenských podmínkách.
 
Flight_recorder_delphi

Flight-Recorder měřených hodnot

Funkce černé skříňky - V přístroji je integrován Data-Logger tzv. Flight-Recorder se záznamem libovolných měřených hodnot na MicroSD kartu (nejen EOBD).
Multi_colour_Delphi

Funkční design

Vícebarevné podsvícení - podsvícení diagnostické hlavy je dobře viditelné i zdálky. Stav komunikace je signalizován 5. barvami.
 

Bezdrátové připojení k PC

Připojení přes Bluetooth - VCI Delphi je možné připojit k PC jak přes USB, tak prostřednictvím Bluetooth, které neomezuje uživatele v pohybu kolem připojeného vozu.
Led_connector_Dlephi

Praktický konektor s LED přísvitem

Integrované LED osvětlení - OBD II konektor má integrované LED osvětlení, které velmi usnadňuje zasouvání diagnostického konektoru do zásuvky vozidla i ve zhoršených světelných podmínkách.
 
Intel-vci

Inteligentní VCI diagnostická hlava

Zvuková a světelná signalizace - VCI Delphi kontinuálně monitoruje stav akumulátoru při probíhající diagnostice.

Vysoká úroveň zabezpečení

Vaše licence je v bezpečí - hardwarový klíč zajišťuje vyšší úroveň zabezpečení spuštění software DS150E proti zneužití.
 

Softwarové vlastnosti na najvyšší úrovni

Ovládací software DS150E přesvědčí svou komplexností snad každého automechanika, hledajícího multiznačkovou diagnostiku s kvalitním českým překladem a s přímým přístupem k nápovědě a technickým datům vozidel přímo od jejich výrobců. Delphi DS150E není pouhou čtečkou pamětí závad. V rámci rozsáhlé kompatibility s řídicími jednotkami neselhává ani při náročných diagnostických procedurách, jakým je programování nebo kódování řídicích jednotek nehledě na výrobce vozu. Mezi top softwarové vlastnosti programového vybavení DS150E patří:

Plnohodnotná česká verze software

Kompletní česká lokalizace - ovládání programu je kompletně přeloženo do českého jazyka. Český překlad je na velmi vysoké úrovni.
VIN_identification_Delphi

Snadná identifikace vozidel

Identifikace vozidel dle VIN - pro jednoznačnou a přesnou identifikaci vozidla je možné využít navázání komunikace přes VIN.
 

Aktualizace nejsou povinné

Nepovinné aktualizace - diagnostika pracuje, i když updaty pravidelně neplatíte. Uživatel se sám rozhodne, zda-li chce aktualizovat a kdy.
starsi_vozy

Kompatibilita se staršími vozidly

Zpětná kompatibilita - diagnostika Delphi je jedna z mála, u kterých se soustavně pracuje na rozšiřování zpětné kompatibility se staršími ročníky vozidel.
 

Instalace do libovolného množství PC

Instalace a aktivace software bez omezení - diagnostický program můžete instalovat do libovolného množství PC - pro spuštění software využijete HW klíč.
pokrocile_procedury

Pokročilé diagnostické procedury

Kódování a programování ECU - díky soustavnému vývoji, nabízí DS150E podporu kódování a programování řídicích jednotek napříč 68 značkami vozidel.
 
Haynes-pro-ico

HaynesPro WorkshopData (VIVID)

Integrovaný informační systém - do uživatelského prostředí Delphi je integrována nápověda s kompletními technickými daty - platforma VTI + HaynesPro WorkshopData (VIVID).
eobd-modul

European On Board Diagnostics

Diagnostika vozidel vyhovujících EOBD - do systému Delphi je také integrován modul pro komplexní diagnostiku vozidel v rámci standardu OBDII a EOBD.
 

Hardware Delphi VCI je možné pořídit v 5 základních konfiguracích

DS150E Car Kit


VCI DS150E + Software pro diagnostiku osobních vozidel + VTI (Basic Pack) + aktualizace na 12 měsíců

DS450E Car Kit


VCI DS150E + Tablet PC Kit + Software pro diagnostiku osobních vozidel + VTI (Basic Pack) + aktualizace na 12 měsíců

DS150E Truck Kit (VCI)


VCI DS150E + Software pro diagnostiku trucků, trailerů a autobusů + aktualizace na 12 měsíců

DS150E Truck Kit


VCI DS150E + Set 11 redukcí + Software pro diagnostiku trucků, trailerů a autobusů + aktualizace na 12 měsíců

DS450E Truck Kit


VCI DS150E + Tablet PC Kit + Set 11 redukcí + Software pro diagnostiku trucků, trailerů a autobusů + aktualizace na 12 měsíců

HW parametry VCI Delphi DS150E

Technické parametry diagnostické hlavy

Připojení k vozidlu

Konektor ISO15031-3 (SAE J1962) s LED přísvitem; Délka kabelu 160 cm; Kabel je odpojitelný od VCI (konektor Hd D-sub 26-pin)

Připojení k PC

USB 2.0 typ B; Bluetooth® v. 2.1 + EDR (dosah 30 m)

Speciální funkce

Slot pro Micro-SD kartu, Trigerovací tlačítko rekordéru

Signalizace

Zvukový alarm; vícebarevné LED podsvícení

Napájení a spotřeba

6-36 V; Spotřeba Max: 500 mA

Provozní teplota

-20°C ~ + 70°C

Rozměry

180 x 85 x 30 mm

Hmotnost

480 g

Certifikáty

CE (2004/108 / ES); směrnice RoHS (2002/95 / ES)

Vyžádejte si podrobný produktový list o Delphi DS150E

Ctíme Vaše osobní údaje a nesdílíme je s třetími stranami ani je nespojujeme s jinými zdroji dat. Vaše osobní údaje zůstanou uchována na našich serverech a kdykoliv je můžete odstranit. Podrobnosti Vám zašleme v potvrzovacím e-mailu.


    Pokud nemáte IČ, tak nás prosím kontaktujte na bezplatné lince +420 800 66 44 66 (bezplatné volání je umožněno i volajícím z SK).