Delphi DS180 BlueTech

Objevte jednu z nejlepších diagnostických technologií současnosti. NextGen rozhraní BlueTech Diagnostic System DS180 disponuje rychlejší komunikací, kompatibilitou s moderními komunikačními standardy a komplexní konektivitou. DS180 zvládá veškeré požadavky kladené na servis nejnovějších vozidel. Špičkové diagnostické řešení BlueTech umožní každé profesionální autodílně zefektivnit diagnostiku a poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

Nejmodernější hardware oporou samostatného autoservisu

Evoluce HW designu VCI DS180 přináší, ve srovnání s DS150E, výrazné zrychlení diagnostické komunikace a navazování bezdrátového spojení. Schopnost rychlejšího skenování vozidel spočívá především v integraci pětkrát výkonnějšího procesoru ARM Cortex M7 480 MHz oproti dřívějšímu ARM Cortex M3 120 MHz v DS150E. Pokročilou integraci zabezpečené komunikace s OE servery výrobců vozidel zajišťují zabezpečené paměťové moduly a schopnost silného šifrování. Novým rozšířením rozhraní je kompatibilita s normou J2534 v iteraci II. a novější. Mezi nejdůležitější HW vlastnosti DS180 patří:


Universal_Delphi

Jedna diagnostika pro osobní i nákladní vozidla

VCI Delphi podporuje 12V i 24V palubní systémy - Licenci je možné rozšířit i o diagnostiku pro nákladní vozidla - modul Heavy Duty (systémy s jmenovitým napětím 24 V). Diagnostikovatelné jsou tahače, návěsy, autobusy a vybrané průmyslové motory.
bat-vci

Respektuje požadavky elektromanagementu

Monitor stavu akumulátoru - Bluetech DS180 kontinuálně sleduje stav palubního napětí z důvodu vybíjení akumulátoru při probíhající diagnostice. Zdokonalené VCI tak odpovídá na potřeby moderních vozidel vyšších tříd, vyžadujících připojení podpůrného zdroje již při diagnostice a varuje před vybitím AKU.

Flight_recorder_delphi

Flight-Recorder měřených hodnot

Funkce černé skříňky - V přístroji je integrován Data-Logger tzv. Flight-Recorder se záznamem měřených hodnot z libovolné ECU do integrované paměti (nejen EOBD generické PID atd.). Loger je možné používat bez připojení k PC. Nově lze logy ukládat do souborového formátu .CSV.
Intel-vci

Modernizované komunikační rozhraní

Komunikační standardy - VCI DS180 BlueTech podporuje mimo jiné standardy: DoIP ISO 13400 (fyzická vrstva vč. např. 14229-5 atd.), ISO 11898-1:2015 (CAN-FD), ISO 15765-3 (UDS), ISO 11898-2 (2x HS-CAN), SAE J2411(SW-CAN), ISO 9141-2 (K/L-line), VPW (J850), J850 (PWM), J1708 (RS485), TTL a SPI (analog. 5 V).

sec

Kybernetické zabezpečení řídicích jednotek

ISWG (Integrated Security GateWay) - Technologické řešení diagnostiky vozidel podléhajících kybernetickému zabezpečení komunikace. Díky ISWG již není uživatel nucen provádět registrace na jednotlivých OE portálech výrobců. Po registraci přímo u Delphi Technologies probíhá navazování komunikace se zabezpečenými vozidly téměř „bez povšimnutí“.
pass

Passthru kompatibilní rozhraní

OE diagnostické nástroje výrobce - BlueTech disponuje kompatibilitou s oběma iteracemi Passhtru. Tzn. J2534-1 umožňující diagnostiku a flashování pouze emisních ECU a v současnosti aktuální J2534-2 umožňující diagnostiku a flashování neemisních ECU. Díky této funkci může autotronik používat OEM diagnostický SW za podmínek stanových výrobcem.

adas

Kalibrace jízdních asistentů ADAS

Kalibrační stanice CRC-150 ADAS - Pokročilé asistenční bezpečnostní systémy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) není třeba dnes představovat. BlueTech je plně připraven pro práci se snadno ovladatelným nástrojem, kalibrační stanicí CRC-150, stvořenou pro rychlou a přesnou kalibraci téměř všech ADAS systémů osobních i nákladních vozidel.

Bezdrátová komunikace s PC

Bezdrátové připojení - Oproti svému předchůdci, který pro bezdrátovou komunikaci s PC využíval pouze Bluetooth, disponuje BlueTech DS180 síťovým adaptérem WLAN. Wifi umožňuje infrastrukturní zapojení se zabezpečenou komunikací mezi dílnou a výrobcem vozu. Možnost kabelového připojení k PC zůstává pomocí USB-C vstupu (kabel je součástí dodávky).

Multi_colour_Delphi

Originální funkční design

Zvuková a světelná signalizace - Multi-barevné LED osvětlení nejen ikon předního panelu, ale prakticky celého VCI, zajišťuje dobrou viditelnost indikovaných barevných stavů komunikace z téměř jakéhokoliv úhlu. Zvuková signalizace doplňuje intuitivní zpětnou vazbu VCI v nejrůznějších situacích.
Led_connector_Dlephi

Praktický konektor s LED přísvitem

Integrované LED osvětlení - OBD II konektor má integrované LED osvětlení, které velmi usnadňuje zasouvání diagnostického konektoru do zásuvky vozidla i ve zhoršených světelných podmínkách.

Originální HW a chráněná licence

Vysoká úroveň zabezpečení Vaší licence - Nasazení inteligentního řešení CodeMeter od Wibu-Systems znesnadnilo reverse engineering čínským plagiátorům natolik, že je dnes prolomení licence v hardwarovém klíči prakticky nemožná. Dílny používající klony zůstávají se svými faky dalece za Vámi.

Odolná konstrukce

Robustní provedení diagnostického VCI - Technické provedení housingu diagnostické hlavy BlueTech nabízí protiskluzovou úpravu z odolné pryže, zajišťující ještě vyšší ochranu hardware i v těch nejnáročnějších dílenských podmínkách autoservisu.

Softwarové vlastnosti na najvyšší úrovni

Nextgen VCI BlueTech přináší, oproti předchozí generaci DS150E, celou řadu vylepšení i v oblasti diagnostikého SW. Diagnostický systém Delphi DS je možné naplno využívat už jen s BlueTechem. Aby byl diagnostický SW schopen odpovídat současným požadavkům a trendům, dominujícím v oblasti sériové diagnostiky nejmodernějších vozidel, je nutné vyměnit HW. Nejvýkonnějším řešením s VCI BlueTech je diagnostická sada DS480 s komplexní nabídkou diagnostických služeb a pokročilou implementací RMI (technických dat) vč. související podpory, jako např. DTC-Assist. Výběr důležitých SW vlastností DS180:


starsi_vozy

Kompatibilita se staršími vozidly

Zpětná kompatibilita - I přes nový design základní desky si Bluetech DS180 zachovává masivní zpětnou kompatibilitu s vozidly vyrobenými nejen před integrací UDS, ale i CANové architektury. Komunikace schopnost DS180 se nezastaví ani při načítání osobních a nákladních vozidel vyrobených před r. v. 2000.
ev

Servis hybridních a plně elektrických vozidel

Diagnostika elektromobilů - Delphi Bluetech DS180 nabízí nadstandardní kompatibilitu v oblasti diagnostiky plně elektrických vozidel a hybridů. Kontinuálně je rozšiřována diagnostická kompatibilita, nejen u modelů osobních, ale i lehkých a těžkých užitkových vozidel na úplný nebo částečný elektropohon.

Haynes-pro-ico

HaynesPro WorkshopData (VTI)

Integrovaný informační systém - Přímo do uživatelského prostředí BlueTech jsou integrována, v rámci platformy Delphi VTI, kompletní technická data HaynesPro WorkshopData (VIVID). Uživatel získává přístup do dat i přes webové rozhraní portálu Delphi Direct Evolution.
update

Aktualizace nejsou povinné

Nepovinné aktualizace - Zcela zásadní výhodou, oproti celé řadě konkurenčních produktů, zůstává svoboda v rozhodnutí, zda aktualizovat či ne. Diagnostika pracuje, i když uživatel updaty pravidelně neplatí. Sám se rozhodne, kdy a u jakého dodavatele aktualizaci objedná.

diag

Pokročilé diagnostické procedury

Kódování a programování ECU - S pouhým čtením a mazáním DTC by si dnes nevystačil už ani pneuservis. Delphi Bluetech je kontinuálně vyvíjený diagnostický systém, disponující širokou podporou kódování, přizpůsobení i programování řídicích jednotek napříč osobními, lehkými i těžkými užitkovými vozidly vč. návěsů.
eobd-modul

European On Board Diagnostics

Diagnostika vozidel vyhovujících EOBD - Vylepšení se dostalo i integrované emisní diagnostice v rámci standardu OBD ISO 15031. Delphi BlueTech podporuje interpretaci všech povinných diagnostických režimů OBDII/EOBD a v rámci truckové verze i HD-OBD.

win

Podpora MS Windows 11

Podporované OS Microsoft Windows - Bluetech podporuje instalaci pouze do operačních systémů MS Windows 10 a 11 (32/64 bit). Pro bezproblémový běh je nutné mít vždy aktuální Build Windows, tzn. poslední verzi.
pcs

Instalace do libovolného množství PC

Instalace a aktivace software bez omezení - diagnostický program můžete instalovat do libovolného množství PC - pro spuštění software využijete HW klíč.

vin

Snadná identifikace vozidel

Identifikace vozidel dle VIN - Pro přesnější výběr vozidla z databanky je možné využít převzetí VINu z palubní sítě vozu, prostřednictvím automatického testu ISS (Intelligent System Scan).

Plnohodnotná česká verze software

Kompletní česká lokalizace - ovládání programu je kompletně přeloženo do českého jazyka. Český překlad je na velmi vysoké úrovni.

Hardware Delphi VCI je možné pořídit v 5 základních konfiguracích

DS180 Car Kit


VCI DS180 + Software pro diagnostiku osobních vozidel + VTI (Basic Pack) + aktualizace na 12 měsíců

DS480E Car Kit


VCI DS180 + Tablet PC Kit + Software pro diagnostiku osobních vozidel + VTI (Basic Pack) + aktualizace na 12 měsíců

DS180 Truck Kit (VCI)


VCI DS180 + Software pro diagnostiku trucků, trailerů a autobusů + aktualizace na 12 měsíců

DS180 Truck Kit


VCI DS180 + Set 11 redukcí + Software pro diagnostiku trucků, trailerů a autobusů + aktualizace na 12 měsíců

DS480E Truck Kit


VCI DS180 + Tablet PC Kit + Set 11 redukcí + Software pro těžkých užitkových vozidel + aktualizace na 12 měsíců

HW parametry VCI Delphi DS180 BlueTech

Technické parametry diagnostické hlavy

Připojení k vozidlu

Konektor ISO15031 (SAE J1962) s LED přísvitem; Délka kabelu 160 cm; Kabel je odpojitelný od VCI (interní konektor 20-Pin Dual Row). Vyměnitelný kabel je uchycen dvěma šrouby (T9) přímo k VCI.

Připojení k PC

Bluetooth® (v. 4.2, Class 2), Wifi (802.11n, zabezpečeno WPA2-PSK, protokol AES-CCMP), USB C (na straně VCI) součástí dodávky je propojovací kabel 1,8 m, USB C –> USB A.

Speciální funkce

Dataloger se zápisem logu do integroavané zabezpečené paměti VCI; Kompatibilita s passthru (J2534 iterace II a vyšší); Připraveno pro fukce Remote Diagnostic

Signalizace

Vícebarevné LED podsvícení 360°; Zvukový alarm

Napájení a spotřeba

6-36 V; Spotřeba Max: 500 mA

Provozní teplota

-20°C ~ + 70°C

Rozměry

147 x 91 x 28 mm

Hmotnost

450 g

Certifikáty

CE (2004/108 / ES); směrnice RoHS (2002/95 / ES)

Vyžádejte si podrobný produktový list o Delphi DS180 BlueTech

Ctíme Vaše osobní údaje a nesdílíme je s třetími stranami ani je nespojujeme s jinými zdroji dat. Vaše osobní údaje zůstanou uchována na našich serverech a kdykoliv je můžete odstranit. Podrobnosti Vám zašleme v potvrzovacím e-mailu.


    Pokud nemáte IČ, tak nás prosím kontaktujte na bezplatné lince +420 800 66 44 66 (bezplatné volání je umožněno i volajícím z SK).